Anasayfa Sapanca Yemek Sapanca En İyi Balık Restaurantı

Sapanca En İyi Balık Restaurantı

188

Sapanca Bölgesi emsalsiz güzellikleri, yeşili, mavisi, çeşit çeşit bitki ve hayvan türüne ev sahipliği yapan ender doğası, tatil imkanları ve lezzet durakları ile Türkiye’nin görülmesi gereken güzellikleri arasında ilk sırayı hak ediyor. Bir yandan turistlik bir merkez halini alıp misafirlerini ağırlasa da el değmemiş doğasını ve sakin naif bir göl kıyısı olması özelliğini kaybetmiyor. Bu bağlamda Türkiye’nin en uzun göl kıyılarından birinin tadını çıkartmak, hem de kendine has kültürel yapısına tanıklık etmek için muazzam adreslerden biri haline geliyor.

Ülkemizin iki metropolü olan Ankara ve İstanbul’a yakınlığıysa, kısa tatilin ve kısıtlı zamanların değerlendirilmesi konusunda daha da cezp edici kılıyor Sapanca’yı. Tüm bu doğal güzelliklerinin yanında Sapanca ziyaretiniz sırasında kendinize güzel bir balık ziyafeti yaşatabilirsiniz.

Balık, başlı başına bir dünya mutfağının ancak sahip olabileceği kadar çok çeşitte yapılabilen ender yiyeceklerden birisi… Ülkemizde de bin bir çeşidine ve en tazesine ulaşma imkanına sahip olduğumuz bir nimet.  Ülkemizin üç bir yanının denizlerle çevrili olmasının, göllerimizin bolluğunun en lezzetli kısmı…

Sapanca en iyi balık restaurant denince ilk akla gelen ve en iyi seçenek olan Gülizar Bahçe Restaurant, doğayla lezzeti sizler için bu eşsiz ortamda bir araya getiriyor. İşinin ehli şefleri, uzman personel seçimleriyle sizlere bir balık yemeğinden daha fazlasını sunuyor. Sapanca en güzel balık restaurant aracılığıyla beş yıldızlı hizmet anlayışı ve işin ehli olan şeflerin enfes balıklarını tatmış oluyorsunuz.

Sapanca Gölü En İyi Balık Restaurantı

İşin ehli eller dokunduğunda paha biçilemez bir lezzete dönüşen balık; yeşille, doğayla, gölle yan yana geliyor ve Gülizar Bahçe Restaurant’da sizlerle buluşuyor. Lezzeti dillere desten alabalık tava, kiremitte alabalık, ızgara çipura, ızgara levrek başlı başına bir lezzet tufanıyken, göl kıyısı manzarasıyla bambaşka bin anlam kazanıyor. Tüm bunların yanında menüsünde kalamar, tereyağında karides tava ve karides güveç gibi lezzetlere de yer veriyor.

Sapanca en güzel balık restaurant hiç uzağınızda değil. Siz de balığın doğru adreste yenmesi gerektiğini düşünenlerdenseniz, kendiniz için, aileniz için, dostlarınız için yaratacağınız ilk vakitte, doğru adres olan Gülizar Bahçe Restaurant’ı tercih edin. Kendinize bir iyilik yapın, şehrin o gürültüsünden, lezzetsiz kültür balıklarından uzaklaşıp “lezzet”in tadına bakın.  Sapanca en iyi balık restaurant bu kez de leziz balıklarını sizler için sunsun. Göl manzarası, mekanın elit havası ve samimi ortamı sayesinde en lezzetli balığı keşfedin.