Anasayfa Öne Çıkan Yazı Eşsiz Göl Manzarası ile Sapanca’da Akşam Yemeği Keyfi

Eşsiz Göl Manzarası ile Sapanca’da Akşam Yemeği Keyfi

4653

Şehrin bunaltıcı ortamından biraz olsun ayrılıp kendinize, ailenize ya da sevdikleriniz ile güzel bir akşam yemeğinde huzurlu vakit geçirmek istiyorsanız Gülizar Bahçe, Sapanca gölü akşam yemeği için uğramanız gereken bir numaralı adreslerden birisidir. Sapanca gölüne sıfır manzarası ile bir yandan yemeğinizi yerken bir yandan da eşsiz doğal güzellikleri seyretmenin keyfini başka yerde bulmanız mümkün değil. Doğal ortamı, göl manzarası ve envaı çeşit doğa sesleri içerisinde akşam yemeğinizi yerken sizi bambaşka bir dünyaya götürecek olan Gülizar Bahçe, işinin uzmanı aşçıları, güler yüzlü ve profesyonel servis elemanları ve eşsiz doğal ortamı ile siz değerli müşterilerini misafir etmek için her şey ile hazır beklemektedir. Doğal manzaralı Sapanca akşam yemeği denildiğinde ilk akla gelen isim olan Gülizar Bahçe Restaurant gerek coğrafi konumu gerek iç dizaynı gerek ise çalışanları açısından Türkiye’nin en iyi restaurantları içerisinde önemli bir yere sahiptir. Sadece Sakarya’dan değil tüm Marmara bölgesi hatta Türkiye’den gelen misafirleri üzerinde akılda kalacak lezzetler ve ortam sunarak yemek ve restaurant listelerinde daima ilk sırada yer alan bir mekandır.

Sapanca gölü akşam yemeği, pek tabi manzarasının yanında lezzetli yemekleri ile muhteşem bir güne dönüşebilir. Bu bağlamda Gülizar Bahçe, sabahları sunduğu serpme ve köy kahvaltısı çeşitleri ve açık büfe kahvaltısı ile birbirinden leziz yöresel ve dünya tatlarını kahvaltı sofranıza getirir aynı zamanda usta aşçıların elinden çıkmış lezzetli ve estetik kahvaltı sunumları ile de kahvaltıların vazgeçilemez mekanları arasındadır. Ayrıca öğle yemekleri ya da akşam yemeklerinde de pek çok lezzete yer veren mekan gerek yemek seçenekleri gerek ara sıcak seçenekleri gerek ise tatlı seçenekleri ile müşterilerinin ağzında mükemmel tatlar yaratmaktadır.

Gülizar Bahçe’de manzaralı bir Sapanca akşam yemeği yemek istediğinizde sizleri çok zengin bir mönü karşılamaktadır. Yemeklerinde taze ve günlük ürünleri tüketerek her zaman güzel ve lezzetli çizgisini korumaya çalışan restaurant usta aşçıları ile birbirinden güzel akşam yemeği sunumlarını siz değerli müşterileri için hazırlamaktadır. Sapanca gölü akşam yemeği yemek istediğinizde Gülizar Bahçe’de başlangıç olarak günlük hazırlanmış, katkı maddesi içermeyen ve doğal ürünler kullanılmış sıcak bir çorba sunulur. Yanında özellikle taze ürünler seçilerek hazırlanmış karides ya da kalamar tava veya ızgara seçeneği, hamarat ellerde hazırlanmış paçanga ve sigara böreği ve dünya lezzetlerini ve yöresel lezzetleri içerisinde barındıran her zevke uygun hazırlanmış lezzetli salata çeşitleri ile güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. Birbirinden lezzetli, taze ve etin en iyi yerlerinden seçilmiş kırmızı ve beyaz et seçenekleri ile de müşterilerinin damak tadını bir adım öteye taşıyan Gülizar Bahçe, Sapanca akşam yemeği konusunda hizmet veren sayılı profesyonel mekanlardan birisidir.