Anasayfa Sapanca Yemek Sapanca Gölü İftar Mekanları

Sapanca Gölü İftar Mekanları

1602

Sapanca Gölü’ne sıfır konumda bulunan Gülizar Bahçe restaurant, doğa odaklı konsepti ile kişilere Ramazan ayı boyunca da hizmet vermeye devam etmektedir. Gülizar Bahçe restaurant, geniş iftar menüsü yelpazesi ile misafirlerinin memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Sapanca Gölü’nün kıyısında, doğa ile iç içe olmak isteyen bireyler, dostları ile birlikte iftar yemeklerini bu restaurantta eğlenceli bir biçimde yiyebilmektedir. Kişiler iftar yemeği sonrasında da Sapanca Gölü’nün muhteşem manzarası eşliğinde kahvelerini içebilmektedirler.

Gülizar Bahçe restaurant, doğa ile iç içe hizmet vermektedir. Hoş kokulu çiçeklerin arasında, Sapanca Gölü’nün dalga sesleri eşliğinde bir iftar yemeği yemek isteyenler için mükemmel bir seçenek olan restaurant, geniş Sapanca Gölü iftar menüsü ile de kişilerin isteklerine cevap vermektedir. Restaurant 600 kişilik kapasitesi toplu iftar yemeği imkânı da sunmaktadır. Sıcacık bir ortam olan Gülizar Bahçe restaurant, ile güler yüzlü personelleri ile birlikte müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Kişiler iftarlarını Sapanca Gölü kıyısında, doğa ile iç içe ve sıcacık bir ortamda yapabilmektedirler. Doğanın hoş kokusuna, Sapanca Gölü’nün dalga sesleri ile birlikte hoş sohbet de bu ortama eşlik ettiğinde, kişiler için unutulmaz bir iftar günü olmaktadır.

Sapanca Gölü’nün muhteşem manzarası eşliğinde iftarlarını yapan kişiler dilerlerse yemek sonrasında dinlendirici bir yürüyüşe çıkabilmekte, dilerlerse de dostları ile birlikte Sapanca Gölü’nün kıyısında doğa ile iç içe kahve içebilmektedirler. Gülizar Bahçe restaurant tamamen bir aile ortamıdır. Çimenlerin üzerine kurulmuş masaların yanında bir de çocuk bahçesine yer verilmiş, çocuklu aileler de unutulmamıştır. Kişiler aileleri ile birlikte geldikleri iftar yemeğinde çocuklarını bu parka emanet edebilmektedirler. Böylece çocuklar hem güvende olmakta, hem de eğlenceli vakitler geçirebilmektedirler.

Gülizar Bahçe restaurant, dingin ve huzurlu bir iftar yemeği sunmaktadır. Tüm haftanın yorgunluğunu çıkarmak isteyen kişiler, Sapanca Gölü kıyısına kurulmuş olan bu restaurant ile hayal ettikleri bir iftar yemeği yiyebilmektedirler. Sapanca Gölü iftar menüsü ile kişilere adeta ziyafet yaşatan Gülizar Bahçe restaurant, yemeklerin yapında kullanılacak malzemeleri de mevsimine göre belirlemektedir. Mevsimin en taze sebzeleri ile hazırlanan iftar menüleri, kişilerin damak zevklerine hitap etmektedir.

Gülizar Bahçe restaurant, Sapanca Gölü’nün muhteşem manzarası ve hoş kokulu çiçeklerin arasında huzurlu, dingin ve eşsiz bir iftar yemeği yemek isteyenlerin tercih etmesi gereken bir restaurant olup, Ramazan boyunca misafirlerini karşılamaya devam etmektedir.