Anasayfa Sapanca Yemek Sapanca Gölü İftar Yerleri

Sapanca Gölü İftar Yerleri

1546

Gülizar Bahçe restaurant Sapanca Gölü’nün kıyısına kurulmuştur. Restaurant, yaz kış olduğu gibi Ramazan ayında da misafirlerine hizmet vermeye devam etmektedir. Ramazan da zengin iftar menüleri sunan restaurant, doğa ile iç içe bir iftar yemeği geçirmek isteyenleri beklemektedir. Sapanca’da iftar yerleri arasında gözde bir mekân olan bu restaurant, Ramazan ayında da güler yüzlü personelleri ile birlikte, misafirlerinin memnuniyetini en üst düzeyde tutarak hizmet vermektedir.

Zengin iftar yemeği menülerinde taze balık çeşitlerinden, fastfood yiyeceklere kadar geniş bir yelpaze bulunmaktadır. Ayrıca restaurant pastalardan künefelere kadar geniş bir tatlı menüsü de sunmaktadır. Böylece kişiler, yemek sonrasında dostları ile birlikte tatlı yiyerek muhabbet edebilmektedirler. Kişiler kendi damak zevklerine göre bu yemeklerden tercih edebilmektedirler. Gülizar Bahçe restaurant Sapanca iftar yerleri arasında gözde bir restauranttır. Kişilere Sapanca Gölü’nün muhteşem manzarası eşliğinde doğa ile iç içe bir iftar yapma imkânı sunmaktadır. Alkollü içkilere yer vermeyen bu mekân, tamamen bir aile ortamıdır. Kişiler aileleri ile birlikte, huzurlu ve eşsiz bir iftar yemeği gecesi geçirmek istiyorlarsa bu restaurantı tercih edebilmektedirler. Gülizar Bahçe restaurant, iftar yemeklerinde kullanılacak malzemeleri özen ve dikkatle seçmektedir. Mevsimin en taze meyve ve sebzeleri seçilerek yemekler hazırlanmaktadır. Yemeklerin hazırlanmasında görevli olan aşçılar ise işinin ehli kişilerdir. Gülizar Bahçe restaurant yemeklerin hazırlanmasında hijyene de büyük önem vermektedir.

Gülizar Bahçe restaurant Sapanca’da iftar yerleri arasında günden güne daha çok tercih edilen bir mekândır. Bunun sebebi ise restaurantın tam olarak Sapanca Gölü’nün kıyısında, muhteşem bir manzara eşliğinde iftar yemeği sunmasıdır. Restaurant 600 kişi kapasiteli olmakla birlikte, toplantı ve toplu iftar yemeği imkânı da sunmaktadır. Böylece kişiler önceden rezervasyon yaptırarak, Sapanca Gölü’nün kıyısında, doğa ile iç içe mükemmel bir iftar gecesi yaşayabilmektedirler.

Gülizar Bahçe restaurant çocuklu aileleri de es geçmemektedir. Kişiler çocukları ile birlikte, Sapanca Gölü’nün muhteşem manzarası eşliğinde iftarlarını yapabilmekte daha sonra ise çocuklarını çocuk bahçesine bırakabilmektedirler. Çocuklar hem eğlenceli hem de keyifli vakit geçirmekte, aileleri de dostları ile birlikte hoş sohbete dalmaktadırlar. Çocuk bahçesi tamamen güvenli bir ortamdan oluşmaktadır. Bu sebeple kişiler gönül rahatlığı ile çocuklarını çocuk bahçesine bırakabilmektedirler.

Kişiler, Sapanca’da iftar yerleri arasında gözde bir yere sahip olan Gülizar Bahçe restauratta iftarlarını yaptıktan sonra dilerlerse aileleri ve dostları ile birlikte huzurlu bir yürüyüşe çıkabilmekte, dilerlerse de hoş sohbet eşliğinde kahvelerini yudumlayabilmektedirler.