Anasayfa Öne Çıkan Yazı Sapanca Gölü Yemek Mekanları, Yerleri ve Fırsatları

Sapanca Gölü Yemek Mekanları, Yerleri ve Fırsatları

Sapanca gölünde sıfır manzara ile yemek yemek isteyen herkesin mutlaka ziyaret etmesi ve leziz yemeklerinin tadına bakması gereken mekan olan Gülizar Bahçe, siz kıymetli müşterilerine haftanın her günü hizmet vermektedir. Büyük şehirlerin kalabalığından ve betonlarından sıkılan herkesin huzur bulmak ve aynı zamanda her çeşit lezzetin tadına bakmak için ziyaret etmesi gereken mekan bulunduğu konum itibariyle Sapanca gölü yemek mekanları arasında en iyisi konumundadır. Eşinizi, dostunuzu yani sevdiğiniz herkes ile rahatlıkla sabah kahvaltısı, öğle ya da akşam yemeği yiyebileceğiniz nezih bir mekan olmakla beraber sunduğu hizmet kalitesi ile de pek çok elit ve lüks mekanla kıyaslanacak ölçüttedir. Hafta sonları sevdiklerinizle Sapanca Gölüne karşı kahvaltınızı yapabileceğiniz, haftanın her öğle ve akşam vakitlerinde huzurlu ve doğal ortamında yemeğinizi yiyebileceğiniz Gülizar Bahçe, yemek konusunda uzman aşçıları, eğitimli ve işinin ehli servis elemanları ve mükemmel manzarası ile hizmet vererek gerek İstanbul’dan gerek Sakarya ve çevre illerden birbirinden nezih müşterilerini ağırlamaktadır.

Gülizar Bahçe’ye ailenizle ya da sevdiklerinizle güzel bir kahvaltı ya da yemek yemek için gelebilir ya da toplu yemek organizasyonlarında da başarılı şekilde verilen hizmetten faydalanabilirsiniz. Yaklaşık 600 kişilik kapasitesi, Sapanca gölüne sıfır manzarası, profesyonel kadrosu, yerel ve evrensel zengin ve leziz mönüsü ve tatlı çeşitleri ve aynı zamanda diğer Sapanca Gölü yemek mekanlarında bulamayacağınız bir huzur ve kaliteli hizmet ile gerek kalabalık iş görüşmelerinizi gerek özel kutlama anlarınızı gerek ise arkadaş toplantılarınızı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Harika manzarası ile Sapanca gölü yemek ya da kahvaltı hizmetlerinde sunulan her ürün en taze ve en güzel malzemeler kullanılarak usta aşçıların elinden çıkmaktadır. Hafta sonu sabah saatlerinde zengin açık büfe kahvaltısı ve diğer günler bol çeşitli serpme ya da köy kahvaltısı ile huzuru bulacağınız Gülizar Bahçe restaurant Sapanca gölü yemek içerisinde en çok tercih edilen ve sevilen mekandır. Ayrıca öğle ve akşam yemeklerinde sıcak bir çorba ile başlangıç yapıp; karides, midye tava, börek çeşitleri gibi ara sıcaklar ile öğünü devam ettirip; en güzel ve en taze bölgelerden seçilmiş kırmızı ya da beyaz et yemekleri çeşidi ya da taze balık çeşitleri ile güzel bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Hatta zengin içecek ve bol seçenekli tatlı mönüsü ile de öğününüzü zenginleştirip huzurlu bir öğle ya da akşam yemeğini Gülizar Bahçe’de yakalayabilirsiniz.

Sapanca gölü yemek mekanları arasında çok özel ve güzel bir yere sahip olan Gülizar Bahçe, güler yüzlü çalışanları, özenle ve titizlikle hazırlanmış kahvaltı ve yemek sofraları ve bakmaya doyamayacağınız manzarası ile huzurlu, güvenli ve lezzetli yemeklerin başlıca adresidir. Ayrıca restoran ile bilgileri Gülizar Bahçe’nin internet ya da facebook sayfasından rahatlıkla edinebilirsiniz.