Anasayfa Sapanca Yemek Sapanca Gölü Yemek Yerleri ve Fırsatları

Sapanca Gölü Yemek Yerleri ve Fırsatları

208

Aradığınız lezzet çok yakınınızda… İstanbul ve Ankara’nın yanı başında, Ankara’ya 3, İstanbul’a sadece 1 buçuk saat mesafede…  Size şehrin keşmekeşinden, stresinden, griliğinden uzakta; damak tadınızı, damak algılarınızı değiştirmeyi vaat ediyor Gülizar Bahçe Restaurant… Deneyimli ve nazik personeli, samimi ve sıcak ortamı, bir mekanda aranılan tüm özellikleri bünyesinde topluyor.

Sapanca yemek fırsatları size bambaşka bir lezzet deneyiminin kapısını aralıyor. Sapanca’nın el değmemiş doğası, kendine has güzellikleri ve sapanca gölünün muhteşem atmosferinde günlük telaşlardan uzakta ruhunuzu dinlendirmek ve gurme lezzetler tatmak mümkün. Gülizar Bahçe, herkesin zevkine uygun geniş menüsü; sıcak başlangıçlardan tutun da ana yemeklere,  fastfood tercihlerden salatalara kadar sizlere geniş bir yelpazede lezzet sunmakta.

Kendinizi sapanca yemek yerleri ile buluşturmak, Sapanca Gölü’nün kenarında bambaşka bin anlam kazanacak. Sapanca; yemyeşil doğası, yüzlerce kuş türüne ev sahipliği yapan iklimi, yeşil ve mavinin bu denli muazzam buluştuğu nadir adreslerden biri… Günlük telaşları bir kenara bırakıp şehrin griliğinden kaçarak Sapanca’nın yeşiline yapılacak küçük bir kaçamak sizi dinlendirmekle kalmayacak tazeleyecek ve deşarj edecek.

Sapanca Gölü Yemek Yerleri ve Fırsatları

Kısa tatiller için İstanbul ve Ankara’ya yakınlığı ile en doğru tercih yeri olacak olan Gülizar Bahçe Restaurant, aileniz ve dostlarınızla yapacağınız ziyaretlere uygun bir adres. Hizmet ve servis kalitesinden, mekanın nezih ortamına kadar her anlamda memnuniyet duygusuyla ayrılacağınız mekanlardan. Her mevsime uygun hizmet anlayışıyla, iç ve dış mekanları mevcut  olan restaurantta, yazın göl kıyısında, kışın ise sıcacık ve şık atmosferiyle iç mekanda  güzel saatler geçirmek mümkün.  Özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşmak ya da toplantılarınızı doğanın kucağında yapmak isterseniz,  toplu yemek ve organizasyonlara hizmet vermek için; uygun alan ve profesyonelliğe de sahip bir mekan.

Sapanca doğal güzelliği ile sizi kendine hayran bırakırken; siz isterseniz çocuklarınızla keyifli zaman geçirin, isterseniz Sapanca’nın doğal ve tarihi güzelliklerini gezmeye koyulun. İsterseniz bu mekan hayatınızın en önemli anlarına tanıklık etsin ve yahut arkadaşlarla bir hafta sonu kaçamağında sizi eşsiz lezzetleri ile tanıştırsın. Her koşulda ve durumda sizi keyifle ağırlayacak, memnuniyet içinde uğurlayacak olan Gülizar Bahçe Restaurant hiç uzağınızda değil.

Gülizar Bahçe’de yapılacak açık büfe kahvaltıların mutlulukla, Sapanca’nın doğal güzelliklerinin de huzurla bir ilgisi var. Kendiniz veya çevrenizdekiler için bir iyilik yaparak sapanca yemek yerleri ile tanışın. Sapanca yemek fırsatları ile gurme yolculuklara çıkın. Gülizar Bahçe Restaurant sizi pişman etmeyecek ve bağımlılık yapacak.